Nabizíme plastová okna a dveře jen z ověřených profilů

burgman salamander logo

Neustále rozšiřujeme a modernizujeme naši nabídku dveří z PVC. Poslední novinkou jsou sklopně posuvné a zdvižně posuvné dveře HST.

Všechny dveře z naší nabídky jsou vyráběny z profilů firmy Brügmann a vlastní certifikáty CE, díky nimž jsou dostupné po celé Evropě.

 

PLASTOVÉ VCHODOVÉ DVEŘE

drzwiJednou z nejdůležitějších součástí Vašeho domova jsou vchodové dveře. Výběr vchodových dveří nesmíme jakkoliv podceňovat. Právě vchodové dveře jsou totiž jednou ze součástí bydlení, které Vám dávají nenahraditelný pocit bezpečí domova. Správné rozhodnutí při jejich výběru Vám tento pocit spolehlivě zaručí.

BEZPEČNÉ A KVALITNÍ VCHODOVÉ DVEŘE

Nabízíme plastové vchodové dveře s vynikajícím značkovým kováním WinkHaus. Toto kování zajišťuje nejen skvělou ovladatelnost plastových dveří, ale díky vícebodovým zamykáním také jejich velmi vysokou bezpečnost.

Použiváme kování WinkHaus se širokou nabídkou dveřního kování.

Odkaz na nabídku kování zde.

KRÁSNÉ VCHODOVÉ DVEŘE

Díky široké nabídce dveřních výplní s klasickým, ale dle přání také extra moderním designem.

Múžete si vybrat ze vzorů dveří které mají pouze izolační sklo (vč.bezpečnostích, ornamentních nebo zrcadlových skel) nebo tzv. dveřní výplň která je vyrobena z izolačních panelu tl. 24 až 48mm.

Jakou barvu a vzhled budou mít Vaše nové dveře je jen na Vás. Můžete si vybrat z online katalogu KN plast slovenského výrobce desingovych dekoračních výplní dveří.

Výběr dveřní výplně můžete provést na těchto stánkach.

 

Katalogy ke stažení:

katalog2014KN

 

Je zde také levnější možnost vytvořit vzhled dveří pomocí dělicích vodorovných nebo svislých příček

s libovolnou kombinaci skla a panelu.

Katalog "Příčkové vzory dveří" v PDF s různýmí vzory naleznete níže ke stažení.


Výklopno Posuvné dveře

Sklopně posuvná kování duoPort SK S a Z, duoPort PAS  tvoří moderní, elegantní a velmi funkční doplnění zasklení sahajících od podlahy až skoro po strop.

Posuvné systémy s kováním Winkhaus umožňují kontruovat sklopně posuvná okna se zatížením dosahujícím až 200 kg.
Díky blokádě chybné obsluhy je užívání posuvných kování zcela bezpečné.

Druhy kování WinkHaus zde.

posuv3

Pomocí volitelné ASG kliky(automat) se ovládaní stáva více komfortní jelikož Vám k otevření nebo zavření velkých posuvných dveří stačí jedná ruka , kdy pootočením kliky se křídlo přes mechanismus samo přítáhne k rámu nebo vyklopí.

posuv2


Zdvižno posuvné HST

Charakteristika terasových dveří HST

Systém SALAMANDER evolutionDrive

stavební hloubka rámu 194 mm a hloubkou křídla 82 mm umožňuje stavbu dveří do výšky 2,5 m a šířky až 6,5 m

Uw= 0,64 W/(m²K)

Odkaz na stránky (anglicky) výrobce zde.

 evolutiondrivehst

Zdvižně posuvné terasové dveře HST z PVC tvoří funkční a pohodlnou konstrukci pro nejnáročnější zákazníky, kteří vyžadují moderní, elegantní a velmi funkční řešení. Velká plocha skel umožňuje výrazně osvětlit plochu interiéru. Díky moderní stavbě posuvných dveří HST a patřičnému rozdělení lze realizovat konstrukce dosahující až 6 mb v jednom rámu. Otočení klikou vyvolá nadzvednutí posuvného křídla a umožní pohodlný posuv v jedné ose. Použití nízkého prahu zasazeného v podlahové plošině zajišťuje velmi plynulé propojení s terasou a zahradou. Tento nízký práh nepředstavuje žádnou bariéru ani pro tělesně postižené osoby (podle normy dIN 18025). Použití speciálního kování pro HST, u nichž je pojízdná souprava vybavena kolečky pohybujícími se po hliníkovém vedení, usnadňuje posuv obrovských křídel bez větší námahy.

 hst4

  • Standardní soustava s dvojitým zasklením o šířce 24 mm se součinitelem prostupu tepla Ug =1,0 W/m2k,
  • Možnost zasklení soustavami o tloušťce od 24mm do 48 mm a součinitelem prostupu Ug = 0,5 W/m2k,
  • Kování HAUTAU - ATRIUM HS zajišťuje pohodlnou a snadnou obsluhu křídel až do hmotnosti 400 kg a je vybaveno  mikroventilací ovládanou klikou

 hst3

Zaměřujeme se na prodej a montáž plastových, hliníkových, dřevěných oken a dveří.

Taktéž provádíme zateplení a revitalizace budov. Nabízíme odbornou konzultaci a cenovou dohodu dle Vašich požadavků a možností.

Infra heat

Garantujeme

Nejnižší ceny
v regionu

Zdarma

Přijdeme a zhotovíme
nezávaznou nabídku