Používáme výhradně špičkové profily

aliplast logo

dle potřeb umíme vyrobit i na těchto ALUPROF, ALUSYS, PONZIO (vč.protipožárních oken a dveří)


 

Okna

Hliníková okna a výlohy provádíme na základě systému s minimálně tříkomorových spojených profilů. V otevíravých oknech je navíc podél celého obvodu přidané střední, tzv. centrální těsnění. Zvyšuje to znatelně tepelněizolační vlastnosti okna a zároveň omezuje kondenzaci vodní páry na vnitřní straně profilů.

Integrované profily se skládají ze dvou části - vnější a vnitřní - spojených po celé délce speciálním způsobem polyamidovými přeložkami PA 6,6 zesílenými skleněným vláknem, které vytvářejí přerušení tepelného můstku.

Systém spojů s použitím přeložky umožňuje používat dvojbarevné profily - jiné z vnitřní strany a jiné z venkovní strany. Pro zaskleni je možné používat dvojskla nebo trojskla s různou tloušťkou celé sestavy a libovolným druhem skla, např. tabulové, reflexní, antisol, bezpečnostní atd. Pro vylepšení vzhledu a z dekorativních důvodů, především v případěhistorických objektů, se používají příčky mezi skly nebo lepené na skla, a také žaluzie umístěné mezi skly.

Široká paleta tvarů: počínaje typickými obdélníky nebo čtverci, s příčkami nebo bez nich, s pevným nebo s pohyblivým sloupkem, až po atypické oblouky, lichoběžníky, kruhy a ovály, umožňuje harmonické zakomponování oken tohoto systému do všech staveb moderní, tradiční a historické architektury, obytných budov, veřejných budov, průmyslových pavilonů nebo obchodních středisek.

 

Dveře

Nápaditý vzhled vchodu, tedy i vnějších dveří, u každého domu a každé budovy působí jako pozvánka dovnitř. Dobrý projekt, perfektní provedení z těch nejlepších materiálů dělají dobrý dojem a přitahují pohledy.

Každý vstup lze navrhnout individuálně s přihlédnutím k fasádě budovy, jejímu stylu a barvě, dveře mohou být chráněné před větrem, spojené s výlohou, se stříškou, nadsvětlíkem i ve tvaru oblouku.

Vnější dveře s konstrukcí, která vychází z hliníkových profilů s přerušeným termickým můstkem (s vysokými termoizolačními vlastnostmi) jsou vybavené kvalitním kováním, zámky, seřizovacími panty, těsněním, efektními madly, libovolnými výplněmi z dvojskel (např. tabulové, nízkoemisní, antisol, bezpečnostní atd.) a s možnosti použití ve výplních nejrůznějších sestav příček - jak mezi skly, tak lepených na skla.

Plocha profilů je krytá dekoračním a ochranným barevným povlakem se špičkovými parametry z hlediska estetického i z hlediska pevnosti, odolnosti na teplotní změny a barevné stálosti. Trvalý povlak nevyžaduje natírání, pouze občasnou údržbu.

 

Opláštění (fasády)

Provádí se na základě systému sloupků a příček.

Tepelně izolované, navržené v souladu s evropskými standardy. Zvláštní tvar sloupků a příček umožňuje získat velice štíhlé a pevné profily, které navíc mají zaoblené vnější rohy s poloměrem 2,5 mm a vytvářejí tzv. „soft-line" efekt. Umožňuje to konstruovat krásné a elegantní fasády s viditelnými úzkými dělícími čárami.

Pružnost systému umožňuje konstrukci pláště zaobleného směrem ven nebo dovnitř, vytváření rohů, svislé i vodorovné zalomení, a tak dovoluje realizovat rozmanité konstrukce, počínaje typickou venkovní stěnou, přes rozšíření fasády s velkými plochami zasklení připevněné na stávající budově nebo na zvláštní ocelové konstrukci, výplně příček, aż po trojrozměrné konstrukce, jako jsou např.: rotundy, zimní zahrady, závětří, verandy, světlíky, přístřešky atd.

 

Vnitřní přepážky

Vnitřní přepážky jsou výborným řešením pro vybavení kanceláří, bank, recepcí, hal budov atd.

pro tyto konstrukce je vhodný např. systém profilu ALIPLAST Econoline

Econoline je systémem bez tepelného můstku, což předurčuje jeho použití hlavně v interiéru. Tam je ho možno použít na různé druhy přepažení, okna i dveře. Stavební hloubka profilů je 51mm, tloušťka skla potom v rozsahu od 3 do 38mm.

Konstrukční systém těchto přepážek a velký sortiment výrobků zaručují velkou volnost při utváření prostoru pro různé účely a podmínky, s možnosti rozmontování a opětovného smontování v případě změny určení nebo charakteru místnosti.

 

Výběr hliníkových systému z naši standardní nabídky:

ALIPLAST - Imperial

Imperial je tříkomorovým systémem s přerušeným tepelným mostem do konstrukcí oken, dveří a vitrín. Univerzálnost využití tohoto systému je dána jeho vhodnými parametry stavební hloubky 65mm (rámy oken, dveří, sloupky a křídla dveří) i 74mm (okenní křídla), dále tloušťky stěny 1,7-2,0mm při maximálních rozměrech konstrukce okenního křídla o šířce 1200mm a výšce 2400mm nebo šířce 1300mm a výšce 2200mm. Do tohoto systému je potom možno použít sklo o tloušťce 4-51mm.

 

 

ALIPLAST - Superial 

Superial je stále oblíbenějším systémem na Českém trhu. Okenní systém se vyznačuje umocněnou tepelnou izolací. Tento tříkomorový systém tak spadá podle materiálové normy DIN 4108 do skupiny 1,0 wg. Stavební hloubka okenních rámů je 75mm, 84mm u okenních křídel. Tloušťka používaných skelných výplní se pohybuje od 14 do 61mm.Tento systém vyhovuje náročnějším požadavkům zákazníků zejména pro své tepelné a akustické vlastnosti a jeho popularita tímto roste.

  

 

ALIPLAST - Star

 • okenní a dveřní systém.
 • tříkomorový systém
 • součinitel tepelného prostupu rámů: Uf v rozmezí 0,6 - 1,23 W/m2K
 • izolační vložky pro přerušení tepelného mostu šířky 45 mm jsou vyrobeny z inovačních materiál
 • konstrukční hloubka profilů: 90 mm - rám a 99 mm - křídlo - možnost kování dveří systémem válečkových pantů s velkou nosností
 • nový standard založení okenních tabulí do profilů (zvětšená hloubka - významně zlepšuje tepelné a konstrukční vlastnosti systému)
 • inovační systém odvádění vody z konstrukce
 • stejný typ rohovníků a T-spojovníků ve vnější i vnitřní komoře profilů s důsledkem snížení množství příslušenství a potažmo snížením nákladů výroby
 • stejný druh izolační vložka v okenním křídle a okenním rámu
 • snížené množství zasklívacích lišt a těsnění se zachováním stejně široké možnosti zasklívaných tlouštěk
 • široký sortiment použitelného kování - nový typ rohovníků, který umožňuje vyhnout se kolizi šroubů v případě použití typu kování pro PVC okna
  možnost zasklívání zvenčí
 • řešení použitá v systému STAR umožňují, při zachování vlastností systému STAR využít některých předností jiných systémů Aliplast, jedná se především o vzhledové prvky konstrukcí renovačního Luxusu, systému imitujícího ocel Steel Look anebo systému Vision (skryté křídlo)
 • moderní a elegantní design finálního výrobku se špičkovými tepelně-izolačními vlastnostmi

  

Zaměřujeme se na prodej a montáž plastových, hliníkových, dřevěných oken a dveří.

Taktéž provádíme zateplení a revitalizace budov. Nabízíme odbornou konzultaci a cenovou dohodu dle Vašich požadavků a možností.

Infra heat

Garantujeme

Nejnižší ceny
v regionu

Zdarma

Přijdeme a zhotovíme
nezávaznou nabídku