Používáme výhradně špičkové profily

aliplast logo Aluprof logo Alusys logo

Nápaditý vzhled vchodu, tedy i vnějších dveří, u každého domu a každé budovy působí jako pozvánka dovnitř. Dobrý projekt, perfektní provedení z těch nejlepších materiálů dělají dobrý dojem a přitahují pohledy.

Každý vstup lze navrhnout individuálně s přihlédnutím k fasádě budovy, jejímu stylu a barvě, dveře mohou být chráněné před větrem, spojené s výlohou, se stříškou, nadsvětlíkem i ve tvaru oblouku.

Vnější dveře s konstrukcí, která vychází z hliníkových profilů s přerušeným termickým můstkem (s vysokými termoizolačními vlastnostmi) jsou vybavené kvalitním kováním, zámky, seřizovacími panty, těsněním, efektními madly, libovolnými výplněmi z dvojskel (např. tabulové, nízkoemisní, antisol, bezpečnostní atd.) a s možnosti použití ve výplních nejrůznějších sestav příček - jak mezi skly, tak lepených na skla.

Plocha profilů je krytá dekoračním a ochranným barevným povlakem se špičkovými parametry z hlediska estetického i z hlediska pevnosti, odolnosti na teplotní změny a barevné stálosti. Trvalý povlak nevyžaduje natírání, pouze občasnou údržbu.

 

Opláštění (fasády)

Provádí se na základě systému sloupků a příček, s pohledovou šířkou 50 mm, Tepelně izolované, navržené v souladu s evropskými standardy. Zvláštní tvar sloupků a příček umožňuje získat velice štíhlé a pevné profily, které navíc mají zaoblené vnější rohy s poloměrem 2,5 mm a vytvářejí tzv. „soft-line" efekt. Umožňuje to konstruovat krásné a elegantní fasády s viditelnými úzkými dělícími čárami.

Pružnost systému umožňuje konstrukci pláště zaobleného směrem ven nebo dovnitř, vytváření rohů, svislé i vodorovné zalomení, a tak dovoluje realizovat rozmanité konstrukce, počínaje typickou venkovní stěnou, přes rozšíření fasády s velkými plochami zasklení připevněné na stávající budově nebo na zvláštní ocelové konstrukci, výplně příček, aż po trojrozměrné konstrukce, jako jsou např.: rotundy, zimní zahrady, závětří, verandy, světlíky, přístřešky atd.

 

Vnitřní přepážky

Vnitřní přepážky jsou výborným řešením pro vybavení kanceláří, bank, recepcí, hal budov atd.

Konstrukční systém těchto přepážek a velký sortiment výrobků zaručují velkou volnost při utváření prostoru pro různé účely a podmínky, s možnosti rozmontování a opětovného smontování v případě změny určení nebo charakteru místnosti.

Zaměřujeme se na prodej a montáž plastových, hliníkových, dřevěných oken a dveří.

Taktéž provádíme zateplení a revitalizace budov. Nabízíme odbornou konzultaci a cenovou dohodu dle Vašich požadavků a možností.

Infra heat

Garantujeme

Nejnižší ceny
v regionu

Zdarma

Přijdeme a zhotovíme
nezávaznou nabídku