Horizontální žáluzie ISSO Celostínici

mainPhotoUrlISSO řetízek patří mezi nejžádanější typ žaluzií. Moderní a nejprodávanější typy žaluzií v oblasti stínicí techniky, určené pro všechny typy plastových a dřevěných oken. Svou estetickou úpravou a snadnou ovladatelností jsou oblíbeným doplňkem kanceláří, škol, nemocnic, bytů a rodinných domů. Jsou velmi moderní a esteticky vysoce hodnotné žaluzie.

Celostínící provedení má otvory vzadu v lamelách, čímž se minimalizuje propouštění světla do interiéru. Jednoduchým systémem ovládání pomocí řetízkové žaluzie je možné velmi snadno regulovat intenzitu průniku světla do interiéru. Jednoduchá montáž, cenová dostupnost a minimální údržba jsou ideálním řešením pro všechny interiéry. Pokud k tomu přidáme i širokou paletu odstínů barev nosných rámů a lamel, je zaručeno, že u nás najdete to, co pro Vaše okno hledáte a potřebujete.

  • Ceny se odvijí od objednáneho množství a barvy nebo dekoru lamel
  • Obvyklé dodání do 7 dnů

Základní vzorník barev:

 vzornik1 isso

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie jsou nezaměnitelným bytovým doplňkem všude tam, kde se klade vyšší důraz na estetický dojem interiéru. Obzvláště vhodné jsou do reprezentačních prostor, bank, firem, kanceláří, hal apod. Splňují nejvyšší estetická kritéria funkčnosti a kvality i nejnáročnějšího zákazníka.

Existují v pestré barevné škále. Ovládání je velmi jednoduché a to pomocí šňůry a řetízku. Vertikální žaluzie se skládají z nosného profilu v bílé barvě, svislých polyesterových lamel zavěšených na horních jezdcích pomocí držáků z plastu ve stálobarevném, nesrážlivém a navíc antistatickém provedení.

 vert zal

Moskitiéry - Sítě do oken

oknositoJsou nejefektivnější ochranou před dotěrným hmyzem do Vašeho obydlí. Konstrukce sítě proti hmyzu je vyrobena z hliníku. Průniku hmyzu do obydlí zabraňuje síť - povětrnostním podmínkám odolné pogumované sklovlákno. Okenní sítě patří mezi nejprodávanější typy sítí z naší nabídky. Jsou určeny k montáži na všechny typy plastových oken a eurooken. Vyznačují se tím, že při montáži nedochází k přímému zásahu do konstrukce okna a není třeba vrtání. Síť se připevní pomocí háčků k těsnění okna. Díky široké barevné škále, kterou nabízíme, si naše sítě doladíte ke každému oknu nebo balkonovým dveřím.

  • Standard barvy rámečku jsou bílá, hnědá, antracit
  • Ceny se odvijí od objednáneho množství a barvy hliníkového rámu sítě
  • Obvyklé dodání do 7 dnů
  • Předností těchto okenních síti je velmi jednoduchá montáž.
  • Pro montáž neni zapotřeba žádné nářadi.
  • V nabídce také síťovina odolná proti škůdcum (např. pro sklepní okna)
  • Pro alergiky máme síťovinu která brání pylům vniknutí přes otev. okna
  • Barvy dřevodekoru hliníkových rámečku (na obj.možno libovolný RAL)

 sitooknobarvysiti

Zaměřujeme se na prodej a montáž plastových, hliníkových, dřevěných oken a dveří.

Taktéž provádíme zateplení a revitalizace budov. Nabízíme odbornou konzultaci a cenovou dohodu dle Vašich požadavků a možností.

Infra heat

Garantujeme

Nejnižší ceny
v regionu

Zdarma

Přijdeme a zhotovíme
nezávaznou nabídku